Halo Berlin!

7 Komentarze
autumninberlin_welcome_post

To będzie blog o codzienności. Mojej. Berlińskiej. Chcę Wam pokazać to fantastyczne miasto, stworzyć subiektywny przewodnik, przeplatany moimi codziennymi perypetiami, przemyśleniami, babskimi sprawami i sporą dawką podróży. Razem z Wami będę uczyć się fotografii i pokonywać lenistwo. Czas wyjść z domu!
Lecz co najważniejsze, ten blog powstał z potrzeby powiedzenia Wam, że życie pisze zaskakujące scenariusze i nie należy się go bać. Jakiś czas temu wywróciłam moje życie do góry nogami. I o tym być może również Wam kiedyś opowiem.
W blogosferze pojawiam się i znikam od ponad dziesięciu lat. Za każdym razem mówię sobie, że to już ostatni raz. Teraz głęboko w to wierzę.
Witam w Berlinie!

_______________________________________

This is going to be a blog about my everyday life in Berlin. I want to show you this fantastic city, create a guide of my own, mixed with my everyday experiences, thoughts, girly stuff and a big dose of travels. Together with you I’m going to learn more about photography and struggle with my laziness. It’s high time to go out and do something!
What’s important, I created this blog to tell you, that life can always surprise you and you should not be afraid of changes. Some time ago I turned my life upside down. Maybe one day I’ll tell you more about it.
In the blogosphere I’ve been popping up and disappearing for the last 10 years. Every time I tell myself, it’s the last one. Now I actually believe myself.
Welcome to Berlin!

Follow my blog with Bloglovin

 

Kategorie: Codzienność, Moje dywagacje Tagi:
 • Barbara Lew

  Witaj :) piękny blog. Piszesz w dwóch językach, więc z pewnością zdobędziesz więcej followersów. Trzymam kciuki!

 • Świetna sprawa, Berlin to wyjątkowo inspirujące miasto :) I podobnie uważam, że świetnie robisz pisząc w dwóch językach. Czekam na więcej!

 • Jestem ciekawa tego Berlina, nigdy nie byłam… I super, ze piszesz w dwóch językach podczas czytania będę miała szansę podszkolić trochę angielski, a właściwie wiele sobie przypomnieć.

 • Cześć! Czekam na wpisy :)

  • Jutro zapraszam na nowy! :)

 • Też nigdy nie byłam w Berlinie, więc jestem ciekawa jak wygląda tam życie.
  PS: Bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o pisanie w dwóch językach. Więcej osób się zainteresuje Twoim blogiem, a ja poduczę się do matury 😀
  Pozdrawiam,
  Gabriela :)

  • Tylko zastrzegam, że anglistką nie jestem, więc błędy mogą się zdarzać 😉