Beskid Mountains

4 Komentarze
pinterest_autumninberlin_beskid_mountains

Biała cisza. Środek zimy. Morze śniegu. Otoczona górami drewniana chatka. Przyjaciele. Pokazy sladjów z podróży do dalekich krajów. Gitara, tańce na bosaka do białego rana. Dżem, Stare Dobre Małżeństwo. Czwarta nad ranem. Łapanie kilku chwil snu na piętrowym łóżku, zakopana w puchowym śpiworku, by rano zjeść gorącą jajecznicę i wyruszyć w dalszą drogę z plecakiem.
Ktoś ma ochotę na tego typu wyjazd? Brakuje mi licealnych czasów.

 

_______________________________________

 

White silence. Middle of the winter. Drowning in snow. Small wooden hut somewhere in the mountains. Friends. Slide shows from travels to distant lands. Guitar sounds, dancing barefoot early in the morning. 4 AM, trying to catch a few fleeting moments of sleep on a bunk bed, in a warm sleeping bag, only to be awoken by a beautiful smell of scrambled eggs for breakfast. And getting back on a trail with a trusted backpack!
Anyone interested in this kind of trip? Missing old highschool times.

010_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 009_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 007_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmielzdjęcie Zuzanna Miedzińska006_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 005_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 004_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 003_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 002_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel 001_Beskidy_Mountains_Winter_Zima_Trekking_Czmiel

 

Follow my blog with Bloglovin

 

  • Podziwiam ludzi, którzy tak kochają zimę i góry. To totalnie nie dla mnie, a zdjęcie tego tipi mrozi mi krew w żyłach. 😛 Co nie zmienia sytuacji, że widoki zacne. :)

    • Nie ma co podziwiać, każdy lubi co innego :) I spokojnie, w tipi nikt nie spał, tam się tylko imprezy odbywały 😀 Pozdrawiam więc cieplutko! :)

  • Chodzić po górach lubię, ale latem. Zimą często robię wypady na narty, gdzie na szczyt wciąga mnie kolejka. Na takiej wyprawie siebie nie wyobrażam, chociaż wiem, że zimowe pejzaże są niesamowite. Chyba zabiłabym klimat moim marudzeniem :(

    • Plus za to, że sobie zdajesz z tego sprawę! Nie każdy musi lubić trekkingi w śniegu po pas, a niektórzy właśnie na taki wyjazd się piszą a potem „nieś mi plecak” albo „zróbmy (dziesiątą z kolei) przerwę”.
      Aaach ja też kocham wyjazdy na narty (okej, sprecyzuję – na snowboard) i mój tata, który jest naprawdę zakręcony, ma specjalne narty, które umożliwiają mu podchodzenie (!!!) pod górę a dopiero potem zjazd… ja zdecydowanie zostaję przy kolejce! I stamtąd też mamy bajeczne widoki :)