Winter favourites

11 Komentarze
PINTEREST_autumninberlin_winter_fashion

Nie, nie planuję prowadzić bloga modowego, bo się na tym nie znam, jednak miałam ostatnio fantastyczną okazję popozować dla zawodowego fotografa, to się pochwalę. A co.
A ponieważ tak się złożyło, że na sobie miałam same moje ulubione ubrania, to podpinam posta pod kategorię co w szafie piszczy.

_______________________________________

No, I’m not planning to have a fashion blog, cause I don’t know anything about it, but I had a great opportunity to be a model for a professional photographer, so I’m going to brag about it. Cause I can.

fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin7fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin6 fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin5 fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin4fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin3 fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin2 fashion_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin fashion_analogue_photography_berlin_winter_season_polishgirl_long_hair_autumninberlin8coat – second-hand, sweater – no name, jeans – H&M, shoes – Lavorazione Artigiana, beanie – no name, bag – Słoń Torbalski

Zdjęcia: Julia Scherkunowa

Follow my blog with Bloglovin

 • Roberta Ka

  Świetne zdjęcia, bardzo podoba mi się nr 6, ten most wygląda fenomenalnie! :)

  • O proszę, taki niedoceniony most, miło słyszeć! :)

 • Aleksandra Dąbrowska (sfavilla

  fajnie w tej czapeczce wyglądasz :)

  • A miałam co do niej wątpliwości 😉 Dziękuję!

 • Piękne zdjęcia. Stylizacja też taka całkiem moja i do mnie przemawia. Pozdrawiam!

 • Ostatnie zdjęcie fenomenalne! Lubię klimaty retro. Kto jak to, ale Ty masz bardzo ciekawy styl.

  • Kocham fotografię analogową :-) Dziękuję!

 • Karolina Roziewicz Linguamodel

  Bardzo fajna stylizacja, miejska, praktyczna i bardzo berlińska!

  • Dziękuję :) Haha wydaje mi się, że określenie „berlińska” bardzo tutaj pasuje, sama śmieję się, że mieszkanie w Berlinie zmieniło nieco mój styl 😉

 • austin

  a mogłabyś napisać jak sprawuje się ta torba od słonia? jest pojemna i się nie niszczy? podoba mi się ta druga od lewej https://www.showroom.pl/marki/415,slon-torbalski i zastanawiam się nad jej zakupem :-)

  • Druga od lewej… Ale w którym rzędzie? 😀
   Co do pojemności – moja torebka nie mieści formatu A4, ale na tym mi nie zależało. Co więcej – specjalnie nie chciałam torebki, którą będę mogła załadować na maksa, bo nie chciałam nosić ciężarów. Ale udaje mi się bez problemu, poza portfelem, małą kosmetyczką, kalendarzykiem, telefonem i etui na długopisy czasem zmieścić tam aparat (wcale nie taki mały)/dodatkową książkę/parasolkę czy butelkę z wodą :)
   Ja moją torebkę mam od sierpnia i jej nie oszczędzam (tylko raz przed pierwszym użyciem zaimpregnowałam skórę specjalnym sprejem) i nic się z nią nie dzieje, także polecam jak najbardziej!