Catrice Camouflage Cream

3 Komentarze
pinterest_autumninberlin_catrice_camouflage

Nie mam zbyt wielu kosmetyków, z których byłabym w 100% zadowolona. Może to częściowo wynika z mojego lenistwa, bo nie lubię testować nowości kosmetycznych. Często gdy znajdę coś, co jest w wystarczającym stopniu zadowalające, pozostaję wierna danemu produktowi tak długo, jak jest on dla mnie łatwo dostępny. Lub dopóki zaprzyjaźniona pani z mojej ulubionej drogerii nie poleci mi czegoś innego, ręcząc przy tym, że jest to produkt idealny dla mnie.
Nie będzie tutaj więc wielu postów z kategorii moje ulubione kosmetyki, jednak Camouflage Cream jest zdecydowanie godny polecenia: świetnie kryje, idealnie stapia się ze skórą (aplikuję go nieprofesjonalnie, palcem) i trzyma się pięknie przez cały dzień. Do tego jest bardzo wydajny i ma zachwycającą cenę – około 12zł. Czego chcieć więcej?

_______________________________________

I don’t have many cosmetics I actually like. Maybe it’s partially because of my laziness, cause I don’t like to experiment with new stuff. Usually I find something which is just good enough for me, I stay faithful to this product as long as it’s easily accessible. Or until my trusted chemist recommends me something else, that is allegedly ideal for me.
Let’s get back to the main topic. Camouflage Cream is definitely worth trying: it covers perfectly, matches well with my skin (I’m unprofessional and use my fingers to apply it to my face) and stays there for all day long. Additionally, it’s sufficient for more than 6 months of intense usage and it’s very cheap. What’s there not to love?

catrice_camouflage_cream_korektor_autumninberlin3 catrice_camouflage_cream_korektor_autumninberlin2 catrice_camouflage_cream_korektor_autumninberlin

Follow my blog with Bloglovin

 

  • Jak ładnie wygląda jeszcze taki nie zmaltretowany przez codzienne uzywanie. 😀 Kiedyś go miałam i się spisywał całkiem nieźle. Na szczęście dziś już nie potrzebuję takiego krycia, ciąża skutecznie wyleczyła moją buzię z kaprysów. 😀

  • Ewelina B

    Prezentuje się cudownie, ja jednak nie używam tego typu produktów, mój krem BB Dr. G spisuje się świetnie także pod względem krycia :)

    • Zazdroszczę więc pięknej cery!