Unforgettables 2

3 Komentarze
Unforgettables

Marzec był jednym z najbardziej nerwowych okresów w moim życiu. Nie znaczy to jednak, że był to zły miesiąc, wiele problemów ostatecznie zostało rozwiązanych, zakończonych happy endem. Na blogu chwaliłam się wyzwaniem fotograficznym na tookapic, które jednak musiałam przerwać ze względów zdrowotnych, ale od kwietnia ruszyłam na nowo. A na chictopii możecie obserwować moje codzienne selfie w lustrze, które robię na potrzeby the wardrobe project. Zapraszam do mojego przeglądu marca!

2016_03_11_pokoj 2016_03_03_nogi
W marcu zmieniłam pokój i miałam wątpliwą przyjemność udać się na zakupy do Ikei. Tak, jestem z tych, co nie przepadają za wielogodzinnymi zakupami. Ale ostateczny efekt jest bajkowy, czuję się jak księżniczka pośród białych mebli i dziewczęcych detali. Ochy i achy!

P1010078 P1010071 P1010061
Odstresowujące spacery po Berlinie lekiem na całe zło :-) Powyżej migawki z jednej z moich ulubionych miejscówek, Bellevue. I podobno jedna z najlepszych ciastkarni na świecie, a ja jestem takim ignorantem, że jeszcze nie zdążyłam spróbować ich wyrobów!

P1010304 P1010299 P1010256 P1010232
Wielkanoc spędziłam w rodzinnym gronie w Harrachovie. Po operacji nie mogłam niestety korzystać ani z biegówek, ani ze snowboardu, pozostały mi jedynie spacery z dziadkami i cieszenie oczu widokami. Końcówka zimy jest taka przepiękna!

Na koniec kilka dobrych linków. Nie ma ich wiele, bo mało korzystałam z internetu w ostatnim czasie, teraz dopiero nadrabiam wszelkie braki, także szykujcie się na kwiecień!

Bary w podziemiach Berlina. Czas zacząć częściej wychodzić na drinka 😉

8 sposobów na bycie produktywnym zamiast wiecznie zajętym.

Co zabrać na wycieczkę do Berlina? Bardzo ciekawy post u Andrzeja.

Odkopuję stare posty: lista ulubionych sklepów vintage Kasi.

O mądrych zakupach.

Pomysłowe wykorzystanie płytek ceramicznych. Uwielbiam wszelkie DIY Segritty! (najbardziej kocham jej lodówkę)

O słowie przepraszam w Polsce i Wielkiej Brytanii. Niemcy mają identyczne podejście, co Anglicy, może więc czas się czegoś od naszych zachodnich sąsiadów nauczyć?

Jak nadać naszej codzienności sens. Wprowadzić od zaraz!

  • Piękne zdjęcia!

  • Nie ma to jak ikea :) bardzo lubię ten sklep. Zdjęcia ładne

  • Też uwielbiam Bellevue! Ostatnio uczono mnie robić selfie, jednak okazało się, że to dla mnie zbyt trudne.