Wynajem samochodu dla firmy - czy warto?

Prowadzenie biznesu w dynamicznych czasach to nie lada wyzwanie. Być może odnosisz wrażenie, że doba jest za krótka, a wszystko musi być na już, jak nie na wczoraj. Z tego właśnie względu warto posiadać samochód firmowy, który pozwoli znacząco zyskać, na czasie, a jak wiadomo czas to pieniądz. Samochód służbowy to jednak nie tylko zalety.

Zakup samochodu to również poważny wydatek, z którym nie zawsze jest po drodze, szczególnie początkującym przedsiębiorcom. Mamy jednak dobre wieści - samochodu do celów firmowych nie trzeba kupować. Można go wynająć. Taką ofertę do przedsiębiorców kieruje Traficar.pl.

Czy warto wynająć samochód dla firmy?

Biznesy są różne. W niektórych z nich posiadanie własnego pojazdu to must have, w innych to po prostu wygoda. Jeżeli samochód jest potrzebny raz na jakiś czas, dobrze jest zastanowić się czy aby na pewno jest nam niezbędny. Nie mówimy tutaj o całkowitej rezygnacji z idei posiadania samochodu do dyspozycji firmy. Po prostu, zamiast przeznaczać pieniądze na zakup samochodu i jego późniejsze utrzymanie, auto można po wynająć, np. z firmy Traficar.pl, a zaoszczędzone pieniądze zainwestować w rozwój firmy, stronę internetową lub akcje promocyjne. 

Dzięki zróżnicowanej ofercie z opcji wynajmu mogą skorzystać zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, którym taki samochód potrzebny jest raz na jakiś czas jak i duże korporacje, które nie przewidują zakupu własnych pojazdów, ale chcą zarezerwować określoną ilość samochodów w Traficar.pl na wyłączność(a istnieje taka możliwość). 

Wynajem samochodu dla firmy - czy warto?

Wynajem samochodu dla firmy - zalety

Takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet. Można powiedzieć, że dzięki niemu zyskuje się wszelkie atuty związane z posiadaniem samochodu do dyspozycji, bez dużych kosztów i obowiązków jakie się wiążą z posiadaniem samochodu na własność. 

Czy wynajem samochodu dla firmy jest dla Ciebie? O tym możesz postanowić tylko Ty. Zastanów się na spokojnie i zestaw zapotrzebowanie na samochód, z kosztami jakie mógłby on wygenerować. Może się okazać, że w Twojej sytuacji nie opłaca się kupno samochodu i to właśnie wynajem będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem. 

Wynajem samochodu w Traficar.pl

Możliwość wynajmu samochodu to również doskonałe rozwiązanie gdy akurat auto służbowe wylądowało u mechanika, bądź w firmie nastał gorący okres i wszystkie firmowe samochody są zajęte. Wynajęcie auta pozwoli “załatać dziurę” i utrzymać dotychczasowe tempo i efektywność mimo chwilowych braków we flocie.

Warto podkreślić, że samochody do wynajęcia to komfortowe maszyny wzbogacone o nowoczesne wyposażenie. Poruszać się takim samochodem to czysta przyjemność. Jako, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, wszystkie auta są regularnie sprawdzane pod kątem sprawności. 

Za wynajem samochodu/samochodów zostanie Ci wystawiona faktura, którą uwzględnisz w kosztach firmowych.

Opcje wynajmu samochodu dla firm

Samochód dla firmy można wynająć w opcji “na zawołanie”, czyli wtedy kiedy jest potrzebny(konta służbowe aktywujesz za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji), na przedpłacone vouchery lub w opcji “na wyłączność” którą już wspominaliśmy. Zobacz która opcja będzie najlepsza dla Twojej firmy i przetestuj.