Popularne gry na telefon

Posiadacze smartfonów nie mogą narzekać na nudę, w sklepie Google Play ulokowanych jest multum gier, które użytkowane są przez wielu ludzi. Są pewne tytuły, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród użytkowników. Tego typu gry są dostępne od ręki, nie trzeba wydawać ani złotówki, by móc w nią zagrać i sprawdzić czy nam się podoba. Gry są przeróżne, z pewnością każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Po jakie tytuły gier zatem sięgają najczęściej posiadacze smartfonów?

Najbardziej popularne gry - top 3

Brawl Stars to numer jeden wśród rankingu na najlepsze nowe i zaktualizowane gry na telefony w styczniu 2019 roku. Polega na tym by pokonać przeciwnika. Są oni losowani wśród graczów pochodzących z całego świata. To bardzo dynamiczna gra, w której pojedynki trwają krócej niż 3 minuty.

Numerem dwa jest gra wszystkim dobrze znana Ski Jump Mania 3. Szczególnie jest to gra rozchwytywana zimą. Posiada symulator, który pozwala dokonywać samodzielne skoki z telemarkiem oraz ulepszania ekwipunku, z którego się korzysta. Wszyscy chętnie wracają do tej gry, gdyż jest wzorowana na grze komputerowej Deluxe Ski Jump.

Polysphere to gra, ucząca nowego stosunku do puzzli, które komponuje się z uwzględnieniem całkiem innej perspektywy. Gracz ma możliwość monitorowania kamerę w 360 stopniach, jego zadaniem jest zdecydowanie, z której strony trzeba zobaczyć, by dostrzec pożądany obiekt.

Popularne gry na telefon

Znane gry na smartfony

Do tego rodzaju gier należy Color Bump 3D. To gra oparta na bardzo łatwych zasadach, w której trzeba lawirować między klockami w różnej kolorystyce.

Looney Tunes World of Mayhem - Action RPG to kolejna gra, która opiera się na podejmowaniu różnych pojedynków, wcielając się w postacie z różnych. To gra logistyczna, w której trzeba opracować własną taktykę i strategię oraz dokonać właściwego rozplanowania własnej infrastruktury.

Kolejna często użytkowana gra to Hotel Transylvania Adventures - Run, Jump, Build! Polega na naprawianiu dokonanych zniszczeń przez dzikie wilki, w której występują elementy pracy dekoratora wnętrz.